Підприємство салон-магазин «Граніт» релокувалося на Івано- Франківщину з Маріуполя
Інформуємо громадян, що в серпні 2022 року на Івано-Франківщину релокувалося підприємство салон-магазин «Граніт» з Маріуполя, яке спеціалізується на виготовленні різноманітних виробів з граніту, мармуру та фотоскла.
У роботі салон користується одним з найдорожчих сертифікованих станків, тому і якість виробів є, ВІДПОВІДНО, дуже високою.
Підприємство - перше в Україні почало виготовляти стели зі скла, кольорові скляні портрети, що не вигорають на сонці 40 років.
«Граніт» також виготовляє вироби з білого італійського та грецького мармуру, який у талановитих руках майстрів перетворюється на справжній витвір мистецтва.
Окрім пам'ятників підприємство має великі потужності і виготовляє інші вироби з граніту - фасадну і тротуарну плитку, гранітні сходи, балясини, перила, стільниці і підвіконня. Надає послуги з благоустрою території: шари з граніту, квітники, огорожі та вази.