Про безпечне працевлаштування та головні виклики сьогодення: чергове засідання рада з питань ВПО
У вівторок, 23 квітня, провела своє чергове засідання рада з питань ВПО у Рогатинській громаді. Нагадаємо, що до складу цього консультативно-дорадчого органу входять внутрішньо переміщені особи, працівники структурних підрозділів міської ради, а її головним завданням є підтримка людей, які через війну змушені були покинути рідний дім.
![](https://rmtg.gov.ua/Files/Uploads3/5008/8f037d4c96615f8.jpg)
Ключовими у розмові стали теми щодо:
- стану забезпечення соціального захисту ВПО на території Рогатинської громади;
- законодавчих змін, які відбулися стосовно виплат ВПО;
- стану роботи освітніх закладів в контексті завершення навчального року;
- працевлаштування та актуальних вакансій на території нашої громади.
![](https://rmtg.gov.ua/Files/Uploads3/5008/44f468e12cdac32.jpg)
![](https://rmtg.gov.ua/Files/Uploads3/5008/3f8eab22dabbebc.jpg)
У підсумку учасники наради у формі відкритого діалогу обговорили можливості для розвитку та перспективи роботи ради з питань ВПО у Рогатинській громаді. Обмінялися ідеями й спрогнозували нові можливості для спільних ініціатив.