Місяць знакових імен: ключові теми оргкомітету
Березень має чимало важливих дат, які ми не повинні забувати навіть у часі війни. Як же проводитиме Опільський край головні події першого місяця весни - вели мову під час засідання оргкомітету з проведення заходів у Рогатинській міській територіальній громаді.
А розпочнуть його із вшануванням двох важливих постатей в історії українського становлення - Романа Шухевича та Великого Кобзаря. Зокрема, 5 березня плануються заходи у с.Княгиничі, де знаходилась підпільна штаб-квартира Головнокомандувача УПА. Тут проходитиме цікавий захід - військово-історичний пластовий змаг.
Відповідно 6-7 березня молодь матиме нагоду долучитися й до щорічного конкурсу читців «Слово вічне – слово невмируще», започаткованого Рогатинською міською радою. Відбудеться у громаді також презентація колекції громадського діяча, дослідника творчості Т.Шевченка – Романа Ткача. А в п’ятницю, 8 березня, до 210- річниці від дня народження Кобзаря у Рогатинському будинку культури розпочнеться літературно-мистецький захід «Тарас Шевченко – поет, натхненник і борець».
![](https://rmtg.gov.ua/Files/Uploads3/4678/eddd0b9d63967a2.jpg)
Зауважимо, що цікавим моментом мистецьких заходів березня стане творчий вечір «З піснею у серці…». Він присвячений 35-річниці НАХК «Сурма» і запланований на 10 березня у Рогатинському ЦДЮТ.
Відзначить у березні Рогатинщина також державні, релігійні та професійні свята. Важливими подіями місяця стануть День українського добровольця та Всесвітній день поезії.
![](https://rmtg.gov.ua/Files/Uploads3/4678/0787db6a823b425.jpg)
Під завісу першого місяця весни плануються теж дві незабутні події. Зокрема 21 березня у рогатинській бібліотеці проходитиме презентація інформаційного видання «Літературна мапа Рогатинщини», а 26 березня у Рогатинській ДШМ ім.Бориса Кудрика – презентація книги письменника і філософа Богдана Томенчука «Вишийте, мамо, бронежилет».
![](https://rmtg.gov.ua/Files/Uploads3/4678/e119149bca40e4e.jpg)