Підготовка освітян до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти
Упровадження Державного стандарту базової середньої освіти спрямоване на зміни в організації освітнього процесу, які мають забезпечити можливості формування здобувачами освіти ключових компетентностей і наскрізних умінь та сприяти вихованню ціннісних орієнтирів відповідно до Концепції «Нова українська школа». Однак жодна зміна в освіті не можлива без вчителя. Це вимагає підвищення професійної майстерності педагога, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили перебудувати освітній процес відповідно до нових вимог і підходів.
14.06.2023р. в Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулося навчання вчителів, які будуть працювати у 2023/2024 н.р. за новим Стандартом базової середньої освіти. Відповідно до програми курсу підвищення кваліфікація педагоги працювали з такими модулями:
1. Нормативно-правове забезпечення реформи загальної середньої освіти. Оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі.
Директор ЦПРПП Світлана Багрій.
2. Цифрові технології педагогічної діяльності.
Консультант ЦПРПП Ірина Березюк.
3. Методи підвищення стресостійкості, техніки психологічного відновлення.
Психолог-консультант ЦПРПП Оксана Романів.
Галина Скарбовська, вчителька української мови та літератури Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», та Галина Боднарчук, вчителька математики Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців, поділилися досвідом роботи у 5 класі НУШ, розповіли про основні труднощі та переваги роботи з учнями, які завершили навчання за Державним стандартом початкової освіти.
Кожен слухач курсу отримає сертифікат про успішне завершення підвищення кваліфікації та методичні матеріали для використання у своїй роботі.