Дім після фронту: чотири воїни з Рогатинщини отримали сертифікати на житло
Сорок сертифікатів на житло. Якщо дивитися лише на цифру — це рішення державної програми. Якщо дивитися в очі людям — це історії війни, втрат і служіння.
Учора голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук вручила сертифікати на придбання житла ветеранам війни та родинам загиблих Захисників і Захисниць України. Серед них — наші земляки: Іван Ремез, Орест Петрашко, Юрій Николишин та Олександр Лисий.
Як інформує Івано-Франківська ОВА, цьогоріч Івано-Франківщина вже отримала понад 226 мільйонів гривень державної субвенції. Це дасть змогу забезпечити житлом 90 ветеранів і членів сімей полеглих Героїв. Перші 40 сертифікатів уже знайшли своїх власників.
- «Це — результат спільної роботи держави, підтримки Президента України, Кабінету Міністрів, Міністерства у справах ветеранів та фінансової допомоги Європейського Союзу в межах програми Ukraine Facility», — наголосила Світлана Онищук.
Кожен із цих прикарпатців заплатив за свободу України свою ціну. Хтось повернувся з фронту, несучи війну у спогадах. Хтось уже ніколи не переступить поріг рідного дому, залишивши після себе біль, який не вимірюється жодними компенсаціями.
Дім не здатен повернути втрачене. Але він може стати місцем, де люди, які віддали державі найцінніше, матимуть можливість почати новий етап життя.
Вічна пам'ять полеглим Героям. Глибока вдячність тим, хто захищав і продовжує захищати Україну.





