ГРАФІК аварійних відключень електроенергії АТ «Прикарпаттяобленерго» в Рогатинській міській територіальній громаді
Зауважимо: у графіку можливі ЗМІНИ, про які додатково буде повідомлено на сайті Рогатинської МТГ.
Населений пункт
|
Понеділок
|
Вівторок
|
Середа
|
Четвер
|
П’ятниця
|
Субота
|
Неділя
|
І група
|
|||||||
с.Березівка,
с.Йосипівка, Хутір Городьків, Хутір Ридванівка, ч.с.Явче
|
07:00-11:00
|
11:00-15:00
|
15:00-19:00
|
19:00-23:00
|
07:00-11:00
|
11:00-15:00
|
15:00-19:00
|
ч.с.Конюшки
|
|||||||
ч.с.Конюшки
|
|||||||
ч.с.Бабухів,
с.Лучинці, с.Уїзд
|
|||||||
ч.с.Бабухів
|
|||||||
с.Верхня
Липиця, с.Заланів, с.Городиська, с.Малинівка, ч.с.Нижня Липиця
|
|||||||
с.Лопушня,
с.Гоноратівка, с.Корчунок, с.Стратин
с.Погрибівка,
ч.с.Добринів
|
|||||||
с.Чесники,
ч.с.Пуків, ч.с.Добринів, с.Данильче
|
|||||||
ІІ група
|
|||||||
с.Помонята,
с.Воскресинці, с.Княгиничі, с.Васючин, с.Вільхова, с.Приозерне, ч.с.Беньківці
с.Долиняни,
с.Явче
|
11:00-15:00
|
15:00-19:00
|
19:00-23:00
|
07:00-11:00
|
11:00-15:00
|
15:00-19:00
|
19:00-23:00
|
ч.м.
Рогатин (вул.Мухи)
|
|||||||
с.Підгороддя,
с.Луковище, с.Кривня, с.Руда, с.Воронів, с.Кліщівна, с.Липівка, ч.м.Рогатин (вул.Галицька)
|
|||||||
ч.м.Рогатин
(вул.Драгоманова, Галицька, Липова)
|
|||||||
ч.с.Потік
|
|||||||
с.Кутці,
с.Підвиння, ч.м.Рогатин (вул.Шашкевича, Відродження, Телев’яка, Польова,
Турянського, Мазепи, Тичини, Івасюка, Рогатинця, Шевченка, Зелена, П.Мирного,
Грицая, Перенівська, Валова, Фортечна, Садова, В.Винниченка, М.Галущинського,
Січових
стрільців,
Володимирська, Молодіжна), ч.с.Пуків
|
|||||||
с.Загір’я, с.Залужжя, ч.м.Рогатин
(вул.Миру,
О.Кобилянської,
Завода, Хмельницького, Богуна, Роксолани, Зарічна), ч.с.Вербилівці
|
|||||||
с.Перенівка,
ч.м.Рогатин (вул.Галицька),
ч.с.Підгороддя
|
|||||||
ч.м.
Рогатин
|
|||||||
ч.м.Рогатин
(вул.Мухи), ч.с.Потік, ч.с.Черче
|
|||||||
ІІІ
група
|
|||||||
-
|
15:00-19:00
|
19:00-23:00
|
07:00-11:00
|
11:00-15:00
|
15:00-19:00
|
19:00-23:00
|
07:00-11:00
|
IV група
|
|||||||
с.Журів,
с.Підмихайлівці
|
19:00-23:00
|
07:00-11:00
|
11:00-15:00
|
15:00-19:00
|
19:00-23:00
|
07:00-11:00
|
11:00-15:00
|
ч.с.
Нижня Липиця
|
|||||||
с.Жовчів
|
|||||||
с.Обельниця,
ч.с.Конюшки
|
|||||||
с.Світанок
|
|||||||
ч.с.
Бабухів
|
|||||||
с.Путятинці
|
|||||||
ч.м.
Рогатин (вул.Бандери, Стуса, Д.Галицького, П.Могили, Галицька), ч.с.Вербилівці
|
|||||||
ч.с.Залужжя
|
|||||||
ч.с.Черче,
ч.с.Дегова
|
|||||||
с.Підкамінь
|
|||||||
с.В.Заланів,
с.М.Заланів, с.Залип’я
|