МХП Поруч: про комунікацію з ветераном та юридичні аспекти надання правової допомоги військовим
Дім — перше місце, з яким наші воїни «тримають контакт» у зоні бойових дій, куди хочуть повертатися й творити своє майбутнє… І якщо тут вміють тебе зрозуміти, правильно підтримати та допомогти, — це прискорює процес реінтеграції після служби.
Підтримкою ветеранів у поверненні до цивільного життя активно займається МХП, впроваджуючи корисну програму «МХП Поруч».
Адже, як зазначають й самі представники компанії, з початку повномасштабної війни понад 2 900 співробітників МХП пішли захищати нас на фронті — це понад 10% працівників з військовим досвідом. Тож ще весною 2022 року компанія почала підставляти плече допомоги військовослужбовцям-колегам. Відтак - поступово напрацьовувало методологію програми, що базується на індивідуальному супроводі та комплексній підтримці військових, ветеранів, а також їхніх родин і жителів громад.
Як це працює в дії, мали змогу побачити військовослужбовці та їхні близькі, ставши учасниками пізнавальної зустрічі, що відбулася у нашому місті вчора.
Захід проходив за підсумками компанії МХП в межах програми реінтеграції захисників «МХП Поруч» у співпраці з Рогатинською міською радою та Реабілітаційним центром для військовослужбовців «Крила надії».
А вели мову на актуальні теми:
комунікацію з ветераном;
юридичні аспекти надання правової допомоги військовим і їх родинам.
Консультування з приводу важливих питань надавали фахівці - психолог Олена Левчишина та експерт з питань правового супроводу компанії МХП Сергій Старовойт.
Нагадаємо, що це вже не перша ініціатива, яку наша громада спільно з Фондом "МХП-Громаді" реалізовує на теренах краю у плані допомоги захисникам.
Зовсім недавно проєкт «Крила надії: створення масажного кабінету для реабілітації учасників бойових дій, військовослужбовців та сімей загиблих» було визначено переможцем Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив #Час_діяти_Україно 2024.
Продовжуємо разом підтримувати військових, ветеранів та їхні родини.